Pagina 1 van 1
beoordeling voorganger(s)
Geplaatst: do 04 aug 2011, 14:05
door zefyr
Onlangs is een Duitse website gelanceerd, waarop gelovigen hun voorganger(s) een beoordeling kunnen geven. Zie verder:
http://www.kerknieuws.nl/nieuws.asp?oId=21046
Misschien is het een gat in de Nederlandse nieuw-apostolische markt, waarin de websitebeheerder van deze site kan voorzien

Re: beoordeling voorganger(s)
Geplaatst: do 04 aug 2011, 14:39
door Jabob65
Haha, een leuke initiatief, er zullen er een aantal zijn die met angstgevoelens hun PC gaan opstarten in het vervolg.
Maar ik geef de voorganger van Veendam een vette 8.
Re: beoordeling voorganger(s)
Geplaatst: do 04 aug 2011, 21:05
door willempower
@jabob
Is deze voorganger goed om het geloof te verkondigen of / en ook transparant in het geven van echte inhoud over de de kerk beleid en klaagt die ook openlijk over de slechte toestand van hun kerk (veendam )?
Wat ik bedoel wil je een voorganger priester beoordelen dan moet dat in de volle breedte
Is het een een aardige man
Is het iemand die steun geeft
Is het iemand die ook tegen de leiding durft in te gaan .
Hoe staat die tegen over het wanbeleid van de kerk bv .
Zo zijn er vast nog vele dingen waar je iemand op kunt beoordelen .
In ieder geval zal die niet de beslissing nemen ik kom in opstand tegen Klene BV . die alles in de afgrond stort .
Re: beoordeling voorganger(s)
Geplaatst: do 04 aug 2011, 21:30
door Jabob65
Ik begrijp je Willem, het was ook een beetje als een grapje bedoeld, maar als voorgangers niet al te ijdel zijn, oog hebben voor de menselijke maat, niet steeds over anderen oordelen en ook nog opkomen voor de zwakkeren, dan mogen ze van mij een goed cijfer krijgen.
Dat ze murw geslagen zijn door de kerkleiding en niet in opstand komen, ik kan ze het niet kwalijk nemen.